Nem vagyok boszorkány

I Am Not a Witch

Supernatural Movies
2018/04/14

A Nem vagyok boszorkány a választás szabadságáról, illetve hiányáról; a sorsunk elfogadásáról szóló érzékeny történet, mely a megnézése után azonnal a bőrünk alá mászik és napokig rág belülről...és a kecskékre is máshogyan fogunk nézni. Több

Smoking Barrels
2018/08/13

Tényleg olyan ez, mintha csak tisztes távolságból szemlélnénk a dolgokat, épp úgy, mint a boszorkánytáborokon csodálkozó túristák: ideig-óráig leköti a figyelmet, de igazság szerint hamar ráununk. Mindössze az a gond, hogy mi nem tudunk változtatni ezen. Több

Vox.hu
2018/08/17

Nekem levágta a karom! De már elmúlt. Több

MovieAddict
2018/08/26

Már ezért is öröm, hogy a Nem vagyok boszorkány című film eljutott a hazai mozikba, hiszen Afrikában játszódó történet, amit egy afrikai rendező (Rungano Nyoni) alkotott. A számos értékkel bíró, de messze nem tökéletes film talán kicsit közelebb hozza számunkra ezt a távoli világot. Úgy, hogy közben egy általános emberi jelenségről, a közösségből való kitaszítottságról, a megbélyegzettségről mesél. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!