Deku   2017. 12. 09.

Ebben aztán minden belekerült ami egy ilyen szerethető történetbe kerülhet. Simán ütötte az én általam oly nagyszerűen kedvelhető filmek színvonalát. Az egyik legnagyobb kedvencem lett ez a film.

William Wyler neve mára már sajnos feledésbe merült, pedig azon kevés rendezők közé tartozott, aki több műfajban is kiválót tudott alkotni! több»

Az 1998-as évben az Amerikai Filmintézet összeàllított egy listàt, amely tartalmazza a filmtörténet 100 legjobb amerikai alkotàsàt. 2007-ben, 10 év elteltével felülvizsgàltàk a gyűjteményt, ismét megvàlasztottàk a legjobbakat. Jelen film a 45. helyen àll ezen a listàban.