A telhetetlen

2. évad (2019) - 10 epizód

Alyssa Milano
Alyssa Milano
Debby Ryan

Egy sokat piszkált kamaszlány kegyetlen bosszút szeretne állni mindenkin, aki valaha bántotta.

(Varga_Júlia)

Premier: 2018.08.10. | Netflix (2018.08.11.)

2024.01.10 Török389133

Lányoknak lehet, hogy valamivel jobban tetszik, de fiúknak semmiképp nem ajánlott. Nem is arról szól, amire a leírásból gondolni lehet. Csak a szépségversenyekről és az egymással való versengésről szól, a bosszú kb. 10 éves gyerekek szintjén értendő bosszú, és egyáltalán nem vicces.

2022.03.05 dandelion1983

Nagyon butácska, olcsó sorozat, nekem egyáltalán nem tetszett, bár sokáig nem néztem.

2020.08.19 KCintia

Érdekes.

Szerintem ezzel a sorozattal el lehet azért lenni. Nem azt mondom , hogy annyira remek , hogy minden évbe újra és újra megnézném ... viszont tényleg jó. Néha mondjuk a poénok számomra csak a kínosak , vagy csak poénnak akarnak tűnni de nem jön össze.. mindezek ellenére nyugodtan végig lehet nézni.

2019.02.25 Eniq

Nem is tudom hol kezdjem, nehéz szavakba önteni a véleményemet erről a sorozatról azt tudom, hogy kapott már hideget meleget is, de főként negatívumot a sorozat, de én akkor is imádom. Egybe daráltam le nem is tudtam abbahagyni, elég nehéz lenne unat... Több

2020.10.17 Antónia

vicces szorakoztato gyorsan ki lehet nezni kicsit morbid