The Outlaws

Hét, az élet különböző területeiről származó idegen, akik együtt kényszerülnek arra, hogy Bristolban közösen töltsenek le egy büntetést, ami közmunkát foglal magába.

(Hupka Adrián)

Stephen Merchant
Eleanor Tomlinson
Eleanor Tomlinson

2024.02.02 Bafam

Eredeti, izgalmas és vicces. Rendkívül lendületes...

Be kell hogy valljam, eddig nem igazán néztem sorozatokat. Csak úgy egy- kettőt néha-néha, amit barátaim ajánlottak. Köztük volt például a „Csernobil”, „A provokátor” egy-két bolgár, skandináv sorozat is, de semmi több. Aztán felhívták a figyelmemet erre az angol sorozatra, mely „de ez más mint a többi!”, mondták határozottan, akik figyelmembe ajánlották. Gondoltam, belevágok, ha angol, rossz nem lehet. Belevágtam, és nem bántam meg, sőt... Nem tudom eléggé értékelni ezt a remek sorozatot, annyiszor nevettem hangosan, hogy elvesztettem a számolást, és ez nem teljesen csak vígjáték, hanem vannak benne igazán szívhez szóló és érzelmes jelenetek, romantika, erotika, zene és némi krimi akciókkal megfűszerezve. A forgatókönyv és a cselekmény kiváló, lendületes, sodor magával a történet. Az is érdekes lehet, hogy, hogy a fenébe keverte Mr. Merchant-et bele egy 80 éves hollywoodi filmsztárt, Christopher Walkent ebbe a sorozatba? Mindenesetre kiemelkedő benne, de nem csak Ő, a többi színész is briliáns. Te se hagyd ki! Most kezdtem el nézni az Ep2 első 5 percét... omg, a prostituált jelenet... lolol. (Nincs spoiler.) Jó munkát minden érintettnek.

2022.11.02 Balhé17

Szerintem parádés mindkét évad. Az elsőn lehet nevetni egy csomót, a másodiknak meg jó a sztorija. Szerintem kötelező darab.

2023.01.15 Gabriella Beton

Teljesen kiszámítható, ugyanazok a fordulatok, mint bármely más hasonszőrű sorozatban, de nem rossz sorozat.

Az első epizód sikere után elkészítették a második évadot. Mivel a második évadnak is óriási sikere lett a készítők, a British Broadcasting Corporation közzétették a 2023-2024-es időszakra vonatkozó éves tervet, amelyben megerősítették, hogy a vígjáték-krimi visszatér, a harmadik évad széria megrendelését bejelentették.Szerző: Bafam

A forgatást abba kellett hagyni a 2020-as évben a koronavírus-járvány bekövetkezte miatt.Szerző: Bafam

Maga a forgatás is eredeti helyszíneken történt Bristolban, annak is a Speedwell nevű lakónegyedében. Mindez 2020. év második felében.Szerző: Bafam

A filmsorozatban feltűnik az írónak, S. Merchantnak az édesapja. Ő az férfi, akinek Diane az ujját adja, miután megnyerte a kvízjátékot.Szerző: Bafam

A sorozat írója, Stephen Merchant egy interjú során úgy nyilatkozott, hogy a műsor ötlete édesanyjától jött, aki korábban közösségi szolgálatot felügyelve dolgozott. Felvetődött, hogy lehetne egy érdekes, izgalmas és vicces cselekményvonalat alkotni, ha az élet különböző területeiről érkező emberek kerülnének ugyanabba a helyzetbe. Így született meg ez a sorozat. Szerző: Bafam