Isten fia

Isten fia

Son of God

Hosszú idő elteltével ismét a filmvásznon Jézus Krisztus története. A júdeai ács történetét, aki megváltoztatta világunkat, ezúttal Christopher Spencer tárja elénk nagyszabású… Több

Premier (HU): 2014.04.10.

2015.10.09 UmpaLumpa

Ez a film kábé olyan messze van az eredeti bibliai sztoritól, mint Makó Jeruzsálemtől (hogy stílusos legyek). Megdöbbentő, hogy ezt az egyház hagyta szó nélkül kijönni, és hogy senki nem tiltakozott ellene, főleg, mivel ha utánanéztek, a producerek megszállott New Age fanok, eleve teljesen el akarták torzítani a történetet.

2015.08.29 pisti18

Vajon egy ateistának is érdemes megnéznie? Úgy értem, hogy nyílván Sfi-finek tartom a történetet, de attol még lehet, hogy tetszene, egyébként maga a film jó.

2014.12.11 JollyDzsé

Értem én, hogy Noé után most már sikk elővenni a bibliai sztorikat, de könyörgök! Ezzel a filmmel tudtak beállni a sorba olyan alkotások mögé, mint a Krisztus utolsó megkísértése, a Passió, a Názereti Jézus?! Hogy nem sül le a képéről a bőr egy rende... Több

2015.08.16 totykos

Csak jelezném az enyhén antiszemtia undertone-t: Jézus egy egyenes fogsorú, hosszú hajú - félreéismerhetetlenül white middle class - hipsztersrác, a papok stb. meg hosszú orrú, enyhén szólva sztereotip kinézetű közel-keleti figurák. Gratulálok!

A film zenéje a bemutató után azonnal felkerült az iTunes Top5-ös listájára.Szerző: kázsé

1965 óta az első film, ami Jézus életének minden állomását igyekszik bemutatni.Szerző: kázsé

A Jézust alakító színésznek, nak köszönhető, hogy a "HotJesus" ("dögös Jézus") hashtag trenddé vált a Twitteren.Szerző: kázsé

A filmből kivágták a Sátánt bemutató felvételeket, mivel a karaktert alakító színész túlságosan hasonlított Barack Obamahoz.Szerző: kázsé