
Vélemények (2)
...önálló epizódokkal... Ez a rész jobb, mint a Fekete hullám. Én amazt láttam először. Külön felhívom a figyelmet a főszereplő autójára. Studebaker Hawk. Baromi szép gép. Továbbá számomra megnyerő volt a filmben Marta Dusseldorp, a kampós orra ellen... Több
Nem tudom, láttam-e már ausztrál tévéfilmet, de megvan a maga bája és hangulata. Még egy ilyen kissé Horst Tappert-es klasszikus krimiben is átüt az ország lelazultsága. Cserébe magát a filmet és a sztorit annyira találtam izgalmasnak, mint egy Derri... Több