Jackie Chan kalandjai (2000)

Jackie Chan Adventures

mamiéstöti2   2019. 02. 09.

Ötletes mese, mely minden korosztályt leköt és jól ötvöződik benne az akció és a humor, csak úgy mint a legtöbb Jackie Chan filmben.

Orosz István   2017. 07. 22.

Nagyon tetszett ez a rajzfilm, nekem nagyon kalandos volt. Szívesen újranézném a részeket bár ezek sajnos eltűntek, semmilyen oldalon nem találom, Remélem egyszer eljön az idő, és újraélhetem a kalandot.

VvV   2016. 05. 17.

Arnyos kis mese, élvezhető sztorival. Olykor izgalmasabb volt, mint a nagyfilmek. :)

Norbert93   2019. 01. 26.

Aranyos, kalandos rajzfilm. Amit Jackie nem tudott megfilmesíteni, azt lerajzoltatta. Mitológia, bunyó, vicces karakterek tömkelege.

Timcsi   2019. 03. 29.

A mesét az is élvezni fogja, aki nem szereti Jackie Chant. Kalandos és látványos, teli izgalmakkal.