Jackie Chan kalandjai (2000)

Jackie Chan Adventures

Timcsi   2019. 03. 29.

A mesét az is élvezni fogja, aki nem szereti Jackie Chant. Kalandos és látványos, teli izgalmakkal.

mamiéstöti2   2019. 02. 09.

Ötletes mese, mely minden korosztályt leköt és jól ötvöződik benne az akció és a humor, csak úgy mint a legtöbb Jackie Chan filmben.

Orosz István   2017. 07. 22.

Nagyon tetszett ez a rajzfilm, nekem nagyon kalandos volt. Szívesen újranézném a részeket bár ezek sajnos eltűntek, semmilyen oldalon nem találom, Remélem egyszer eljön az idő, és újraélhetem a kalandot.

VvV   2016. 05. 17.

Arnyos kis mese, élvezhető sztorival. Olykor izgalmasabb volt, mint a nagyfilmek. :)

Norbert93   2019. 01. 26.

Aranyos, kalandos rajzfilm. Amit Jackie nem tudott megfilmesíteni, azt lerajzoltatta. Mitológia, bunyó, vicces karakterek tömkelege.

Macskínó   2016. 09. 17.

Jópofa rajzfilm volt, gyerekkoromban sokat néztem. Tetszett már akkor az összes JAckie Chan film és a rajfilm is jóra sikeredett igaz a valóságtól jóval elrugaszkodottabb volt. De azért szerethető. Sok mai rajzfilmet ver kenterbe. :)

Katkatt   2017. 01. 17.

Nagyon bírtam ezt a mesét, még jobb volt mint a Jackie Chanes filmek. Pofás karakterek izgalmas történet és szép látvány.