Kedves John

Dear John

2015.06.29 macikutya

Ami nagyon nagyon tetszett, hogy bár ez egy szerelmes filmnek készült, mégsem erre éleződött ki a vége felé, amit nagyon imádtam! Szép és tartalmas film, még sírtam is rajta, mikor meghalt az apukája Johnnak!

2015.06.30 bigi

Nagyon tetszett, teljesen lenyügözött, nem volt benne semmi kiszámítható jelenet, ez egy igazi romantikus film. És aki szereti az ilyen filmeket, annak biztosan tetszeni fog. Channing nagyon jól eljátszotta a szerepét, remélem, láthatjuk még hasonló... Több

2015.11.23 Niki88

Tatum színészi teljesítménye nagyon tetszett,végre láttam romantikus szerepben is.Nagyon megsiratott úgy sajnáltam ami történt.A film vége kicsit bizonytalanságban hagyott nem tudtam eldönteni,hogy most összejöttek-e a szereplők vagy nem.

2018.05.24 lengerildiko98

Nagyon sokszor láttam már és soha nem tudnám megunni.

2015.03.24 Ancsi

Kedvenc! :) Megható, érzelmes történet. Nem akar nagyon dráma lenni, de amennyire az, annyira jól áll neki.

2015.02.02 Dotty90

Igazából olyan, hogy "Jó, jó van de minek?" Eleje még van, meg kicsit néha romantikus és elhiszem..., de a vége felé már tényleg nincs sok pozitívuma ennek a filmnek. Nagyon kis helyesek a főszereplők együtt, meg hogy kitartanak egymás mellett és hog... Több

2015.02.12 eni20121004

Lenyűgözőt,megható film. A történetben van egy pár igazán csavaros fordulat, és aki szereti az ilyen filmeket,annak biztosan tetszeni fog.

2015.02.08 domii93

Érzelmes és megható film, ez is egyik kedvencem. Mindig könnyezek rajta. Hihetetlen, hogy hogy lehet így szeretni valakit, így harcolni érte. Gyönyörű a története, sokak szerint giccses, de szerintem nem, lehet mert lány vagyok. Mindenesetre a barátommal is szívesen megnézném majd ezt a filmet. :)

2019.05.12 nopepatryk

Jól ki van dolgozva a történet, és nincsenek benne felesleges jelenetek vagy információk.

2017.06.08 timi2003

Nagyon imádom ezt a filmet! Nem is gondoltam volna, hogy egy romantikus film lesz a kedvencem! Mindenkinek ajánlom! Én bevallom, elsírtam magam rajta!

2015.12.22 gandalf01

Érzelmes, megható dráma(szerűség) ez a film, mondjuk nem merül nagy művészi mélységekbe, és olykor-olykor egészen áthajlik a giccsbe is, de szerintem ettől függetlenül tűrhető. Egyszer legalábbis mindenképpen meg lehet nézni.

2016.01.19 Jackob

Nekem nagyon szirupos, nem nagyon élvezhető film volt ez. Értem én, hogy mi volt az ötlet, de szerintem lehetett volna kevésbé hatásvadász módon megvalósítani, és egy rendes, ízléses szerelmi történetet kikerekíteni ebből. Nem annyira sikerült.