Kedves John

Dear John

2022.08.20 davido112

Ez egy egy eléggé elgondolkodtató mű, de nem azért, mert olyan a története, hanem azért, hogy melyik problémával kezdjem. A zenék nem voltak rosszak, de annyira kiemelkedőek sem, a karakterek szerethetőek, de egyszerűen nem érzem igazi embernek őket,... Több

Kedves férfi társaim,ennél még egy meleg sör is jobb.Semmi újdonság,klisés,sablonos.Most ez mire volt jó.Szerepeltek a színészek.Semmi több.Mint maga a film.Semmi,és kis betűvel....

2017.05.03 indingo

Egyszer-kétszer nézhető romantikus film kiszámítható befejezéssel. tetszett a története, de több feszültség kellett volna.

2019.08.14 Szilonka

Nagyon szép szerelmes történet. Imádtam a két főszereplő közti kémiát, a lendületet, a levelezéseket. Csak ajánlani tudom.

2019.03.13 dailyfilmsan

Hát, annyira nekem nem jött be ez a film, pedig az alapja egy Nicholas Sparks könyv, amik legtöbbször kemény szívszorító történetek. Az ötlet nem rossz, kicsit a megvalósítás volt számomra nem bejövős. Nem alkottak jó párost a főszereplők és nem forr... Több

2021.12.20 Klauka89

Legkedvesebb film

Valamennyi romantikus jellegű film közül ez a legkedvesebb számomra. Talán a Szerelmünk lapjai veri kenterbe csupán. A "majd találkozunk" rendkívül megható, sokatmondó, emiatt a film miatt értékes, Nicolas Sparks tollából való ígéret, amit a szerelmesek betartanak. Mígnem John a végén már nem bírja kimondani, csak mert annyira őrülten szereti Savannah-t. Ti sokan talán nem vagytok képesek átlátni a szitán, hogy mitől akkora romantikus film ez. Mert félremegy a kapcsolatuk, mert a seregben való szolgálás alatt a kapcsolat nem állja ki az idő próbáját. Mert aztán Savannah más felesége lesz, de a végén, igen, a végén kiderül, hogy John képes ezt elfogadni, mert annyira szereti a lányt, Savannah pedig levélben szakít, mert másképp nem tudna, hiszen szerelmes Johnba. A szófukar apuka és a kis Allan, minden szereplőnek megfelelő helye van ebben a történetben. Csodálatos sztori, amit én rendszeresen megnézek. Johnnak alighanem Savannah volt élete legnagyobb szerelme, bár ez a filmből nem derül ki. Kiderül viszont a könyvből, hogy vele találta meg igazán önmagát, előtte csak sodródott. Amanda és Channing iszonyú cukik együtt, jól játszanak, hitelesek, összeillenek. Papp Dániel szinkronja Tatum alakjával egyszerűen tökéletes.

2016.11.23 MP170506

Egy igazi romantikus film! Nekem már túl sok volt. A történet is véleményem szerint elég sablonos lett és a színészek alakítása sem kiemelkedő. Egyszer nézhető film.

2017.07.28 Lonka

Összességében nem volt rossz a film, bár az a tipikus amerikai sztori a szerelmétől elválasztja a háború a fiút, aki közben összejön mással, de a végén mégis egymásra találnak.

2018.07.30 BaloghBogi42

Nagyon szép, megható film volt, habár igazán lehetett volna kelteni vele több feszültséget és izgalmat is. Én személy szerint gyönyörűnek tartom amikor a főszereplő párnak van egy úgy nevezett 'visszatérő mondata', amit minden találkozásukkor, vagy b... Több

2022.07.19 Lóri Ádámcsik

Jó esti mozi

Teljesen jó esti romantikus mozi. Nincs túltolva. Jók a szereplők és a történet.

2017.05.30 vivikejencikelara

Csodálatos film lett. A Step Up mehet és jöhet a Kedves John! Mert Channing Tatum most igazán más oldalát mutatta. Érzelmes, romantikus és komoly. Érett nézőnek kihagyhatatlan!

2016.09.29 Greeta

Van egy melankolikus hangulata a filmnek, összességében nem rossz, de semmi egyedi sincs benne.

2019.01.14 szabomarc

Aranyos és érzelemdús romantikus film, meglepetésemre magamtól is végig tudtam nézni. Nekem tetszett, nem volt rossz film, minden a helyén volt igazából.

2016.08.23 beus1987

Szép romantikus történet, már többször láttam. Helyes a két szereplő együtt és kalandos a történetük.