Kedves John

Sabnock Sanatory   2019. 09. 08.

Kedves férfi társaim,ennél még egy meleg sör is jobb.Semmi újdonság,klisés,sablonos.Most ez mire volt jó.Szerepeltek a színészek.Semmi több.Mint maga a film.Semmi,és kis betűvel....

indingo   2017. 05. 03.

Egyszer-kétszer nézhető romantikus film kiszámítható befejezéssel. tetszett a története, de több feszültség kellett volna.

dailyfilmsan   2019. 03. 13.

Hát, annyira nekem nem jött be ez a film, pedig az alapja egy Nicholas Sparks könyv, amik legtöbbször kemény szívszorító történetek. Az ötlet nem rossz, kicsit a megvalósítás volt számomra nem bejövős. Nem alkottak jó párost a főszereplők és nem forr... több»

MP170506   2016. 11. 23.

Egy igazi romantikus film! Nekem már túl sok volt. A történet is véleményem szerint elég sablonos lett és a színészek alakítása sem kiemelkedő. Egyszer nézhető film.

Szilonka   2019. 08. 14.

Nagyon szép szerelmes történet. Imádtam a két főszereplő közti kémiát, a lendületet, a levelezéseket. Csak ajánlani tudom.

Lonka   2017. 07. 28.

Összességében nem volt rossz a film, bár az a tipikus amerikai sztori a szerelmétől elválasztja a háború a fiút, aki közben összejön mással, de a végén mégis egymásra találnak.

vivikejencikelara   2017. 05. 30.

Csodálatos film lett. A Step Up mehet és jöhet a Kedves John! Mert Channing Tatum most igazán más oldalát mutatta. Érzelmes, romantikus és komoly. Érett nézőnek kihagyhatatlan!

Ez az ötödik Nicholas Sparks regény, amit megfilmesítettek.

(dailyfilmsan )

A "Little house" című dalt ami a film egyik betétdala, maga az egyik főszereplő Amanda Seyfried írta.

(dailyfilmsan )

Channing Tatum a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

Amanda Seyfried a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

A "Kedves John" katonai szleng arra a levélre, amiben a katona barátnője szakít vele.

(kázsé)

A tesztközönség reakciói miatt a film végét újraforgatták.

(kázsé)

Alan karaktere az író Nicholas Sparks gyerekéről lett mintázva, aki Asperger szindrómában szenved.

(kázsé)

John afganisztáni táborában látható egy svéd zászló. A rendező Lasse Hallström svéd.

(kázsé)

2009-ben ez a film törte meg az Avatar uralmát a filmes toplisták első helyén.

(kázsé)

Az első Nicholas Sparks adaptáció, amit nem a Warner Bros. forgalmazott.