indingo   2017. 05. 03.

Egyszer-kétszer nézhető romantikus film kiszámítható befejezéssel. tetszett a története, de több feszültség kellett volna.

MP170506   2016. 11. 23.

Egy igazi romantikus film! Nekem már túl sok volt. A történet is véleményem szerint elég sablonos lett és a színészek alakítása sem kiemelkedő. Egyszer nézhető film.

Lonka   2017. 07. 28.

Összességében nem volt rossz a film, bár az a tipikus amerikai sztori a szerelmétől elválasztja a háború a fiút, aki közben összejön mással, de a végén mégis egymásra találnak.

vivikejencikelara   2017. 05. 30.

Csodálatos film lett. A Step Up mehet és jöhet a Kedves John! Mert Channing Tatum most igazán más oldalát mutatta. Érzelmes, romantikus és komoly. Érett nézőnek kihagyhatatlan!

Greeta   2016. 09. 29.

Van egy melankolikus hangulata a filmnek, összességében nem rossz, de semmi egyedi sincs benne.

Channing Tatum a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

(mamiéstöti2 )

Amanda Seyfried a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

(mamiéstöti2 )

A "Kedves John" katonai szleng arra a levélre, amiben a katona barátnője szakít vele.

(kázsé )