Advertisement

Kleopátra
Billy Zane
Timothy Dalton

danny   2016. 09. 18.

Amondó vagyok, hogy a kevesebb több lett volna, sok olyan jelenetet láttam, amiket szerintem simán ki lehetett volna vágni. Ez dobott volna a dinamikáján. Zane és Dalton alakításai teljesen jellemtelenek, de elhiszem, hogy nem kaptak valami sok instrukciót. Egyszer meg lehet nézni.

RókaÚr   2016. 03. 07.

Mielőtt azt gondolnátok, nem olyan monumentális és legendás, mint a Taylor féle változat. Bár látszik, hogy ezt a szintet szerették volna megütni, de ez annyira nem jött össze. Inkább vontatottnak mondanám és inkább hasonlít egy szappanoperára, szóval nagyon minimális a történelmisége. Előre szóltam :)

Henk   2015. 05. 14.

Fogalmam sincs, hogy bukkantam rá, bár nem bántam meg, kicsi csalódott vagyok. Egyszerűen nincs egy emlékezetes pillanata a sem a filmnek, amiért érdemes lenne még egyszer megnéznem. Tudtommal vannak nagy elődjei ennek a koncepciónak, amelyek eléggé sikeresek, lett volna mi után nyúlni.