Rex felügyelő

Kommissar Rex

2022.11.27 HE7EDIK

A mai napig imádom minden részét, amiben Tobias Moretti, no meg az első Rex játszik. Az osztrákok nagyon betaláltak ezzel a sorozattal, az egyik részben még a mára kétszeres Oscar-díjas Christoph Waltz is felbukkan az elmebeteg babaárus szerepében.

2019.04.26 Norbert93

Ki ne ismerné a német juhászkutya lázat előidéző sorozatot, természetesen az eredeti felállás(ok)ban. A mai amerikai krimikhez képest azért kicsit elavult és egyszerű a világa, de az akkori felhozatalban (ami nem volt túl nagy) a legjobbak között volt.

2019.12.28 harnas1207

Gyerekkorom krimi sorozata, amit felváltott később a Cobra 11. Rex szerethető kis nyomozó, de ma már csak a nagymamák tudnak izgulni a hőstettein.

2020.09.30 jfruzsi97

Nagyon szerettem nézni régen. Igazi kis délután leülős családi sorozat volt.

2017.01.19 Gigi

Rex és az aktuális gazdája páros értékelhető, de a sztori, a nyomozás sajnos már inkább lapos, mint izgalmas és fordulatos.

2016.02.02 pqrs

Nagyon izgalmas sorozat! Sokan lenézik a kutya miatt, pedig szerintem Rex nélkül is megállná a helyét, köszönhetően a színészeknek és az izgalmas forgatókönyvnek. A 14. évadtól kezdve pedig tényleg igazán minőségi részeket láthatunk, egy-két gyengébbel a sorban.

2022.01.16 Balint4

Szerintem ez egy szuper sorozat, annak ellenére, hogy sokan ósdinak, elavultnak tartják a mai világban. Pedig régebben ez egy vezető sorozat volt a televíziókban! Persze az utolsó 2-3 osztrák évad már nem sikerült olyan jóra, hiszen addigra már mind ... Több