Edii   2015. 09. 30.

Nagyon jó kis sorozat, izgalmas, kalandos, egy szuper főszereplővel az élen!

Norbert93   2019. 04. 26.

Ki ne ismerné a német juhászkutya lázat előidéző sorozatot, természetesen az eredeti felállás(ok)ban. A mai amerikai krimikhez képest azért kicsit elavult és egyszerű a világa, de az akkori felhozatalban (ami nem volt túl nagy) a legjobbak között volt.

Gigi   2017. 01. 19.

Rex és az aktuális gazdája páros értékelhető, de a sztori, a nyomozás sajnos már inkább lapos, mint izgalmas és fordulatos.

pqrs   2016. 02. 02.

Nagyon izgalmas sorozat! Sokan lenézik a kutya miatt, pedig szerintem Rex nélkül is megállná a helyét, köszönhetően a színészeknek és az izgalmas forgatókönyvnek. A 14. évadtól kezdve pedig tényleg igazán minőségi részeket láthatunk, egy-két gyengébbel a sorban.

A sorozat első főszereplőjét, Rexet Reginald von Ravenhorst néven törzskönyvezték. A kutyus kiképzője ugyanaz a Teresa Ann Miller volt, akinek a nevéhez Beethoven, a bernáthegyi felkészítése is köthető.

(Gigi)