
Vélemények (1)
Írj véleményt
Nyomasztó, de mégis jó (?)
Igaz, a címben lévő állítás egyáltalán nem zárja ki egymást, sőt. Én már a bemutatók alapján felfigyeltem rá, nagyon elkapott a hangulata. Annyira régóta várok már olyan filmet, ami konkrétan ezt a témát dolgozza fel, nincs túl "elmagyarkodva", de mé... Több