indingo   2017. 04. 17.

Nem egészen tudom, hogy mit is láttam...értettem azzal nem volt baj. Kicsit ha rendezettebb a történet vezetése, akkor élvezhetőbb lett volna az alkotás.

Lonka   2017. 07. 29.

Egy különleges és som mondanivalóval bíró filmet vártam, amit részben meg is kaptam. Voltak benne jó gondolatok, de sok üres párbeszéd is ami léggé felhigította a történetet.

Hakker   2018. 03. 20.

Nem rossz film. Tetszett a történetvezetés. Nem volt egy hagyományos amcsi film az tény. Jól bemutatta a mostani színésztársadalom vergődését. Mondjuk Robert Pattinson itt sem alkotott maradandót, de egy ilyen filmnél nem lehetett nagyon észrevenni. A többi színész hozta a szokásos formáját.

Vitya   2015. 05. 02.

Kicsit keszekuszara sikerult a film, es az osszevisszasagban nehez kovetni hogy mit is akar kifejezni, mi a mondanivaloja. Jo szineszektol jobbat vartam. Joindulattal kozepes.

dóri   2015. 04. 21.

Nem egy könnyű habos babos film az biztos. A színészek nagyon jók benne és a történet is végig fenntartja az izgalmat és a rejtélyt. Viszont az nem tetszett, hogy a karakterek nagyon a végleteket jelenítik meg, ahogy maga az egész film is. Mindenek csak a legrosszabb oldalát mutatja.

Sarah Gadon
Olivia Williams
Kiara Glasco
Kiara Glasco
Sarah Gadon
Evan Bird

Hollywoodban egyetlen szabály van, a felszínen maradni bármi áron. Mellbevágó mozi erős alakításokkal. több»

A díj, amit Agatha bunkósbotként használ, a kanadai Genie-díj, amit David Cronenbergnek karrierje során öt alkalommal ítéltek oda. A díjat egyébként 2012-ben osztották ki utolsó alkalommal.

(ps )

A film alkotói Dr. Stafford szerepére eredetileg Viggo Mortensent szerették volna leszerződtetni, azonban a színész szűkös időbeosztása miatt nem tudta elvállalni a szerepet.

(ps )

David Cronenberg csaknem ötven éves karrierje során most forgatott először az USA-ban.