Térkép a csillagokhoz

Maps to the Stars

2017.07.29 Lonka

Egy különleges és som mondanivalóval bíró filmet vártam, amit részben meg is kaptam. Voltak benne jó gondolatok, de sok üres párbeszéd is ami léggé felhigította a történetet.

2017.04.17 indingo

Nem egészen tudom, hogy mit is láttam...értettem azzal nem volt baj. Kicsit ha rendezettebb a történet vezetése, akkor élvezhetőbb lett volna az alkotás.

2015.05.02 Vitya

Kicsit keszekuszara sikerult a film, es az osszevisszasagban nehez kovetni hogy mit is akar kifejezni, mi a mondanivaloja. Jo szineszektol jobbat vartam. Joindulattal kozepes.

2015.04.21 dóri

Nem egy könnyű habos babos film az biztos. A színészek nagyon jók benne és a történet is végig fenntartja az izgalmat és a rejtélyt. Viszont az nem tetszett, hogy a karakterek nagyon a végleteket jelenítik meg, ahogy maga az egész film is. Mindenek csak a legrosszabb oldalát mutatja.

2015.11.28 fazsuzso

Érdekes hangulatú film, egyedi karakterekkel, sok fekete humorral, amit vagy szeretsz, vagy nem... Jó a szereplőválogatás, nem szokványos film, érdemes megnézni.

2016.07.06 Toncsi

A film próbál vicces és komoly is lenni, de igazán egyik sem sikerül. A keserédes poénokon inkább sírni szeretne az ember, a szánalomra méltó emberi szituációkon viszont legszívesebben nevetnék. Egyébként a film nézhető, de minden tekintetben felejth... Több

2016.05.30 lollipopp

David Cronenberg remek érzékkel adja vissza a hollywoodi zűrzavart. Bár én még soha nem jártam a csillagok városában, de valahogy így képzelem. Mindenki egy kicsit hibbant és közveszélyes. Remekül jelenik meg a filmben a nagyravágyás és bukástól való... Több

2015.03.18 Nina73

Zűrzavar a legmagasabb fokon, én értem mit akartak nekem elmesélni, elmagyarázni de nem sikerült. Számomra csalódás volt a film.