NA

Arc

kasztni   2019. 01. 31.

Ez egy ízig v érig realista dráma, amit mindenképpen látni kell. A film félelmetesen vázolja fel azokat az emberi vonásokat, amelyekkel minden nap szembesülünk. Ebből a szempontból pedig félelmetes alkotás. Egyszerűen látni kell!

Mateusz Kosciukiewicz
Agnieszka Podsiadlik
Malgorzata Gorol

Malgorzata Szumowska igazán nagy komisz: részben állami támogatásból készít rendszerkritikus műveket. Persze a képlet ennél sokkal bonyolultabb, az Arc című legújabb filmje nagyon sok szinten „működik”. több»

Az Arc című lengyel alkotás érzékletes portré arról a közegről, amelyben ma, Magyarországon mi is élünk.
több»

A film versenyben volt az Arany Medve-díjért a 68. Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon. Az alkotás a Zsűri Nagydíját nyerte el a rangos filmes seregszemlén.