A rosszak jobbak (2004)

Saved!

Yosihiro   2019. 04. 19.

Rosszak jobbak

Igen, ez egy közepes film. Alkalmam volt megtekinteni, de nem igazán tetszett. A hit megjelenítése sem volt szerintem megfelelő. A történet inkább egy kamaszlányéhoz hasonló, aki elveszti a szüzességé, és erre rápakolják a másság kérdését, ami valahogy furcsa. Ugyan van ilyen az életben, és a hittel szemben állítják mindezt. A hívőknek biztos nem jó propaganda ez a film, hiszen olyan "világi" megközelítéssel próbálják a hitet kivetíteni, ami a mai világunkban egészen más értelmet nyer. Talán egy pozitívumot tudok a filmről mondani, hogy a szerelem szikráit megmutatja és "édesen" tálalja. Összességében nem rossz a történet, bár kiigazításra szorulna. A féltékenységet és az ellentéteket a "jó" és a "rossz" között nem sikerült jól bemutatni, vagyis azt mondanám, hogy csak jót láthat a néző. Mindenki magát adja a történet szerint, és ez lehet a valóság is. A filmbeli szereplő alakításokból nem emelnék ki senkit, hiszen kimagaslót senki nem nyújt, és ez a filmen is érződik. Összességében a képi vágások és hang is csak a közepes színvonalt ütik meg, semmi pluszt nem adnak. A három csillagot is azért kapja meg, mert a szerelem és romantika kibontakozása olyan aranyosra sikerült. Annak tudom ajánlani, aki szereti a könnyed, szórakoztató, kicsit csöpögős romantikus vígjátékot. Üdv, Yosi

ZeroHero   2015. 05. 14.

Engem nagyon fárasztott ez a fim. Talán mert az életben is sokat találkozok ultrakegyes emberrekkel, de ők azért nem ilyen dúrvák. Keresztény szemmel nézve pedig a végkifejlett elég liberáli, vagy más szóval nem biblikus..

idefix   2015. 09. 11.

Nem igazán tetszett a film, túlságosan agyzsibbasztó, fárasztó humorú és nagyon sok a sablon, amiből építkezni próbál. Humora gyenge, karakterei szintén. Unalmas film.

DaughterOfMoon   2016. 06. 17.

Egyáltalán nem vagyok hívő így egy kicsit idegesített is a film, de maga a történet nem rossz! Olyan cuki volt a srác mikor megtudta, hogy apa lett!!! :D Bár így reagálna a legtöbb férfi! Nekem tetszett a film!!

Patrick Fugit
Eva Amurri

Macaulay Culkin és Mandy Moore egy párt alkottak a film forgatásának idején.

(ZeroHero)