
Vélemények (4)
Igen, ez egy közepes film. Alkalmam volt megtekinteni, de nem igazán tetszett. A hit megjelenítése sem volt szerintem megfelelő. A történet inkább egy kamaszlányéhoz hasonló, aki elveszti a szüzességé, és erre rápakolják a másság kérdését, ami valaho... Több
Engem nagyon fárasztott ez a fim. Talán mert az életben is sokat találkozok ultrakegyes emberrekkel, de ők azért nem ilyen dúrvák. Keresztény szemmel nézve pedig a végkifejlett elég liberáli, vagy más szóval nem biblikus..
Nem igazán tetszett a film, túlságosan agyzsibbasztó, fárasztó humorú és nagyon sok a sablon, amiből építkezni próbál. Humora gyenge, karakterei szintén. Unalmas film.