A nevem Thomas

My Name Is Thomas

2018.10.05 avatar123

Teljesen középszerű, unalmas és semmitmondó. Sajnos ezek a szavak jutottak az elsőre az eszembe A Nevem: Thomasról. Nem tudom, hogy milyen koncepciónak kellett volna megvalósulnia, de végig azt éreztem, hogy egy sok sebből vérző, gyenge filmet nézek gyerekkorom hősével a főszerepben. Nem tudok 2 csillagnál többet adni.

2018.10.04 azurou

Szerintem lehet az ember bármekkora Terence Hill rajongó, attól még ez nem lesz jó film. Hill nem azzal lett népszerű, hogy mekkora színészóriás, és egy ilyen filmben, ahol jól jönne egy-két arckifejezsénél több, ez nagyon látszik. Maradjunk abban, hogy ez három csillag.

2018.09.27 kodin1

Annyira jól nézett ki a film előzetes, nem hagyhattam ki, bár szerintem Terence Hill egy kissé mellényúlt ezzel a karakterrel, talán ha nem vállalta volna még a rendezést is emellett. Látszik, hogy ezek az alkotói energiák teljesen eloszlottak, és bá... Több

2018.10.03 Gwen_mot

Én alapból nem vártam sokat ettől a filmtől sokat, de sajnos minden elképzelésemet alulmúlta. Valahogy eltűnt a régi fény ezekből a filmekből. Minden esetre egyszer meg lehet nézni.