A nevem Thomas

A nevem Thomas

My Name Is Thomas

Thomas csak egy kis nyugalomra vágyik, ezért fogja a Harley-át, és nekivág a spanyol vidéknek. Ám útközben összetalálkozik egy bajban lévő fiatal lánnyal, és a találkozás mindkettejük életét megváltoztatja.… Több

Rendező: Terence Hill
Forgatókönyvíró: Terence Hill, Luisa Tonon
Ország: Olaszország
Premier (HU): 2018.10.04.
Forgalmazó: Romis Mozi
Terence Hill
Eva Basteiro-Bertoli

2018.10.05 avatar123

Teljesen középszerű, unalmas és semmitmondó. Sajnos ezek a szavak jutottak az elsőre az eszembe A Nevem: Thomasról. Nem tudom, hogy milyen koncepciónak kellett volna megvalósulnia, de végig azt éreztem, hogy egy sok sebből vérző, gyenge filmet nézek gyerekkorom hősével a főszerepben. Nem tudok 2 csillagnál többet adni.

2018.09.27 kodin1

Annyira jól nézett ki a film előzetes, nem hagyhattam ki, bár szerintem Terence Hill egy kissé mellényúlt ezzel a karakterrel, talán ha nem vállalta volna még a rendezést is emellett. Látszik, hogy ezek az alkotói energiák teljesen eloszlottak, és bá... Több

2018.10.04 azurou

Szerintem lehet az ember bármekkora Terence Hill rajongó, attól még ez nem lesz jó film. Hill nem azzal lett népszerű, hogy mekkora színészóriás, és egy ilyen filmben, ahol jól jönne egy-két arckifejezsénél több, ez nagyon látszik. Maradjunk abban, hogy ez három csillag.

2018.10.03 Gwen_mot

Én alapból nem vártam sokat ettől a filmtől sokat, de sajnos minden elképzelésemet alulmúlta. Valahogy eltűnt a régi fény ezekből a filmekből. Minden esetre egyszer meg lehet nézni.

A film 167 395 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 134 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film legnagyobb részét Almeríában forgatták. Szerző: hp

Röviddel a forgatás befejezése előtt hunyt el Terence Hill jóbarátja és színésztársa, Bud Spencer. Hill A nevem Thomast barátja emlékének ajánlotta. Szerző: hp

A nevem Thomas produceri teendőit Terence Hill fia, Jess Hill látta el. Szerző: hp

Terence Hill közel tíz évnyi szünet után tért vissza a filmezéshez. Legutóbbi filmje a 2009-es Doc West volt. Szerző: hp

(2018. 09. 25.)
A nevem: Thomas
A nevem: Thomas sajnálatos módon összességében egy iszonyat gyenge és ötlettelen katyvasz lett. Több

Értékelés: 4.5/10
(2018. 10. 04.)
Több évtizednek kellett eltelnie, míg az ország legkedveltebb kékszeműje egy új filmmel jelentkezik a nagyvásznon, így ez még úgy is eseményszámba megy, hogy az alkotás amúgy nem túl elragadó. Több