Liliomfi

Liliomfi

2023.03.11 Márta Morcos Zupán

Imádnivaló, kedves film.❤️❤️❤️❤️

Egy igazán megható,és kedves film,amiben Darvas Iván megmutatja teljes színészi repertoárját nekünk.Makk jól tette hogy őt választotta a férfi főszerepre.A másik nagy kedvencem a filmből Dajka Margit.Zseniálisat alakít.Nagyon ajánlott még ma is.

2017.07.25 Deku

Ez talán az egyik legjobb magyar alkotás, Darvas Iván a legjobb színész és biztos, hogy többször nézős. Ennyire magyar filmet mint ezt nem sokat szeretek. Ez olyan amitől nem várok többet mert mindent beleadott ami elvárható tőle. Szerintem azoknak jön be leginkább akik vevők az ilyen stílusra.

2015.11.21 irongozu

Gyerekkoromban láttam először és sokáig azt hittem, hogy Jean Marais a főszereplő :-) . Számomra ez egy nagyon kellemes kis kalandfilm marad. Egyértelműen toplistás.

2015.02.28 ocso

Igazi klasszikus, nagyon is szerethető, magyar film. Mindenkinek egyszer látni kell!

2015.02.24 evaka3355

Nagyon szép magyar film. Ajánlom mindenkinek, egy igazi klasszikus a nemzet nagy színészeivel.

2022.02.28 Liza1997

A Liliomfi a magyar filmgyártás világszínvonalú terméke. Makk Károly az egyik legtehetségesebb rendezőnk volt.

2015.02.27 Norbi

Édesanyámmal néztem meg a Liliomfit. Magyar film nagy magyar színészekkel mint Darvas Iván Dajka Margit és sorolhatnám még! Csodaszép film amit minden Magyar nézzen meg mert kihagyhatatlan élményt nyújtó film! Gratulálok Makk Károly ehhez a csodálatos alkotáshoz!

2015.03.02 Atsop

Kedvenc régi magyar filmem. Humoros, szerelmi történet. Darvas Iván remekül hozza Liliomfit. Szerintem fiatalok-idősek egyaránt szeretni fogják.

2015.03.31 lizidavid2010

Nagyon szuper film,mindig megnézem ha adják! :) 10/10 Egy igazi magyar klasszikus!

2015.03.07 Aziren

Az Egri csillagok mellett ez a másik kedvenc magyar filmem. Rengetegszer láttam már, és mindig megnézem, ha adják a tv-ben. Zseniális szereposztás, bájos történet és váratlan csavarok. Lehetetlen megunni :)