Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Liliomfi

Deku   2017. 07. 25.

Ez talán az egyik legjobb magyar alkotás, Darvas Iván a legjobb színész és biztos, hogy többször nézős. Ennyire magyar filmet mint ezt nem sokat szeretek. Ez olyan amitől nem várok többet mert mindent beleadott ami elvárható tőle. Szerintem azoknak jön be leginkább akik vevők az ilyen stílusra.

irongozu   2015. 11. 21.

Gyerekkoromban láttam először és sokáig azt hittem, hogy Jean Marais a főszereplő :-) . Számomra ez egy nagyon kellemes kis kalandfilm marad. Egyértelműen toplistás.

ocso   2015. 02. 28.

Igazi klasszikus, nagyon is szerethető, magyar film. Mindenkinek egyszer látni kell!

evaka3355   2015. 02. 24.

Nagyon szép magyar film. Ajánlom mindenkinek, egy igazi klasszikus a nemzet nagy színészeivel.

Atsop   2015. 03. 02.

Kedvenc régi magyar filmem. Humoros, szerelmi történet. Darvas Iván remekül hozza Liliomfit. Szerintem fiatalok-idősek egyaránt szeretni fogják.

A játékidőre elfelejtjük minden gondunkat és bajunkat, teljes szívvel szurkolunk, hogy Liliomfi és az ő Mariskája végre egymásra találjon, mert a világon egyetlen dolog számít igazán: az igaz szerelem. 8/10 több»

A Poligamy című magyar filmben a Liliomfi több jelenete látható, illetve a filmzene fő motívuma is hallható.

(harnas1207)

Latinovits Zoltán is feltűnik egy rövid jelenet erejéig a filmbe. Ez az első filmvásznas szereplése.

(harnas1207)

1955-ben a Cannes-i filmfesztiválon Makk Károly jelölve volt az Arany Pálma díjra.

(LionelMessi10)