Rémségek kicsiny boltja (1986)

Little Shop of Horrors

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

dailyfilmsan   2018. 10. 29.

Kínkeserves volt. Mint egy rossz színdarab. A film a szörny megjelenését is rosszul tálalja a nézőnek.... Valamint minden 10. percben valamilyen dallal akarják megerőszakolni az érzékszrveinket és az agyunkat. A nagy pozitívum ebben a filmben az a szörny mivel nagyon jól megcsinálták . Kinézetre nagyon pöpec viszont minden ami körülveszi gáz. Ne nézd meg ha nem muszáj.

esfworld   2016. 01. 14.

Régebben megfogott a film, de valahogy mai szemmel már unalmas és nem hiszem, hogy jó ötlet volt pont ebből musical-t csinálni, simán elnézném egy rendes sztoriban, minthogy hallgassam 5 percenként az énekeket.

TribeBubu   2017. 03. 27.

Nagyjából ugyanolyan színvonalas, mint az eredeti. A dalok nagy része még az én szélsőséges ízlésemnek is tetszett. A színészek mind óriásiak voltak, de Steve Martin csak úgy sziporkázott a tuskó fogász szerepében :D Na, meg Bill Murray is zseniális volt. Méltó utódja Jack Nicholsonnak a rövid kis jelenettel. A rendezés kifogástalan. Viszont a régi befejezése jobban tetszett. Bár a slusszpoén javított egy kicsit a finálén.

a-arnold   2016. 11. 10.

Jó film, de engem is idegesít az éneklés... de olyankor felgyorsítom a lejátszást 2 vagy 4x-esre, aztán nézem tovább :)

Audrey szerepét eredetileg Cyndi Laupernek ajánlották fel mielőtt Ellen Greene kapta meg. Madonna szintén számításba jött erre a szerepre.

A CHOOZ neonfeliratból az OZ felirat villog, ami a rendező, Frank Oz vezetékneve.

Robert Arden utolsó filmje.