A földi lányok csábítók

A földi lányok csábítók

Earth Girls Are Easy

Valery (Geena Davis) a filmgyártás fellegvárában, Hollywoodban él és dolgozik, egy műköröm stúdióban. Egyik gyönyörű napfényes délután, miközben a lány békésen pihen a pázsiton, ufo landol az úszómedencéjében. A elõször megrémült lány összebarátkozik az idegen lényekkel, és megpróbálja elrejteni õket a világ és fõleg võlegénye szeme elõl. A szépségszalonban barátnõje kezelésbe veszi az idegeneket, és igazi mester munkát végez. A fazonigazítás után a szõrmókoknak emberformájuk lesz, de nem is akár milyen.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier: 1988.09.09.
Geena Davis
Jeff Goldblum
Geena Davis

2021.01.16 Crystaldeer

Hát, nem is tudom, mit írjak, musicalnek gyenge, az első 10 percben úgy éreztem, hogy elég gagyi, de hát mit várjunk egy 88-as sci-fi filmtől? Vígjátéknak nem rossz, volt benne egy-két vicces jelenet, de összességében elég gyenge film.

2019.07.27 Ms. Akárki

Zseniális és egyben giccsparádés vígjáték. Isteni, ma már nagyon híres színészek is szerepelnek a filmben, pl. Jeff Goldblum, Jim Carrey. Imádtam, amikor megfazonírozták őket zenére, és jóképűvé tette őket a csaj. XD Nagyon jókat röhögtünk rajta.

Ez Geena Davis és Jeff Goldblum harmadik közös filmje, a korábbi kettő A légy és a Transylvania 6-5000.Szerző: rbernadett

Tatum O'Neal, Madonna, Daryl Hannah, Elisabeth Shue, Justine Bateman, Molly Ringwald és Debra Winger állítólag mind visszautasították Valerie szerepét. Szerző: rbernadett

A nyelv, amit a földönkívüliek beszélnek, többnyire különböző dialektusok visszafele olvasva. Szerző: rbernadett

Eredetileg Michael McKean játszotta volna Tedet és Charles Rocket Woodyt, de végül szerepet cseréltek. Szerző: rbernadett