Lököttek

Lököttek

Crazy People

Emory Leeson, a sikeres, de túlhajszolt reklámszakember - miután elhagyja a felesége - kiborul, és rájön: egész addigi élete hazugságra épült. Ettől kezdve kizárólag igazat mond és ír, még a reklámokban is! Természetesen diliházba küldik, ahol aztán egy bolondos szőke lánnyal és néhány ápolttal létrehozza saját csapatát. Amikor az igazmondó reklámok véletlenül megjelennek, kitör a színtiszta őrület: az emberek szabályosan megvesznek az új reklámokért...

Premier (HU): 1990.11.22.
Paul Reiser
David Paymer
Alan North
Alan North
David Paymer

2021.01.21 sptt

Kedves, de könnyen felejthető romantikus vígjáték. Dudley Moore azt hozza, amit szokott, ez pedig nem sok, a 80-as évek Adam Sandlere. A történet is egyszerű, nem követik egymást a nem várt fordulatok, így langyosan hömpölyög végig a film. Daryl Hannah viszont bájos, mint általában, ő egy pozitív eleme a filmnek. 5/10

2016.07.09 daeril

Elég sok kivetnivalót lehet találni ebben a filmben, de igazából felesleges is sorolni, hiszen egyáltalán nem akar több lenni, mint ami. Egy kellemes vígjáték, mindenfajta bonyodalmak nélkül. Szerintem egyszer érdemes megnézni.

2018.12.02 Turon

Fuh, én annak idején még a tévében láttam ezt a filmet, és azt kell, hogy mondjam, szerintem haláli poénos. Okés, azt beismerem, hogy a sztori és maga a cselekmény nem nagy szám, de annyira jókat lehet rajta nevetni és teljesen kikapcsolja az embert. Imádtam!

Dudley Moore karakterére eredetileg John Malkovich-ot szerződtették, aki végül személyes okokból sétált ki a forgatásról. Szerző: rbernadett