Lököttek (1990)

Crazy People

Lököttek

Turon   2015. 12. 02.

Fuh, én annak idején még a tévében láttam ezt a filmet, és azt kell, hogy mondjam, szerintem haláli poénos. Okés, azt beismerem, hogy a sztori és maga a cselekmény nem nagy szám, de annyira jókat lehet rajta nevetni és teljesen kikapcsolja az embert. Imádtam!

daeril   2015. 04. 18.

Elég sok kivetnivalót lehet találni ebben a filmben, de igazából felesleges is sorolni, hiszen egyáltalán nem akar több lenni, mint ami. Egy kellemes vígjáték, mindenfajta bonyodalmak nélkül. Szerintem egyszer érdemes megnézni.

Paul Reiser
David Paymer
Alan North
Alan North
David Paymer
Dudley Moore

Dudley Moore karakterére eredetileg John Malkovich-ot szerződtették, aki végül személyes okokból sétált ki a forgatásról.