
Vélemények (1)
Írj véleményt
2. évad 36. rész (75.) éljen Soká a kormányzó!
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Szerintem megint egy jó részt kapunk, és valahol itt a vége a kormányzó útjának is. Bár Bernardo ügyeskedik megint, és meglepetést okoz az orgyilkosoknak, mégis Zorro viszi el a pálmát és menti meg Leonát és a kormányzót Felipétől. Valahol itt azért ... Több