N/A

Videók

Premier: 1958.10.09.

2023.04.28 Yosihiro

Zorro (1958) 2. évad

Itt már a Sas elszállt, és helyette jönnek a szerethető történetek, bár nagyobb részt a kormányzó teszi ki, de végül is, ha jobban megnézzük, akkor a romantikus jeleneteknek nem vagyunk híján, és az igazi kalandoknak sem. Így mindent összevetve egy újabb remek évad kapunk, ahol szerintem Zorro akciójeleneteiben vannak újítások. Bernardót is jobban bevonják a részekbe. Garciát még mindig csak közepesnek éreztem, pedig az őrmesternek nagyon jó hangja van, amit több részben is bizonyított. :) A hölgyek jól illeszkednek minden egyes részhez, és néha van, aki túljátssza a szerepét, de ez még mindig nem olyan kirívó dolog. Megvan a varázsa a Zorrónak és az , hogy majdnem elkapják, de soha nem sikerül őt legyőzni, és ez valahol mindenki ezt várja. Nekem legjobban Zorro szereleme vagyis szerelemi élete hiányzott, hogy családot alapítson, ez hiányzott, szerintem az plusz lökést adott volna a sorozatnak. Így is csak ajánlani tudom ezt a második évadot, ahol mindent megkapunk, nem unatkozhatunk. Érdemes végig nézni a remek, vidám részeket, mert egy szebb napot varázsolhat mindenki számára. Üdv, Yosi