N/A

Videók

Premier: 1957.10.10.

2023.04.28 Yosihiro

Zorro (1957) 1. évad

Ebben az első évadban alakul ki és teremtődik meg Zorro alakja. Legjobban a Sas elleni harc az, ami dominál. Pici romantika, vidámság és csipetnyi zene jellemzi a részeket. Minden rész derült kis kalandot sugároz, olyan, mintha kiszakadnánk a hétköznapokból, egy kaliforniai napsütötte részre tévednénk az 18800 években, és jön Zorro. Szóval megvan a hangulat, és ez az érzés már csak ott nem teljesedik be, ahol a romantika határán táncol a történet és a részek. Mindenképp pozitív mutató, ahogy a részek mindig pozitívummal zárulnak, azaz Zorro győz. Ez a fajta megfilmesítés építő jellegű lehet mindenki számára, hiszen az igazság mindig győz. „Bár ez az igaz életre sajnos már nem igaz.” Mind ezektől függetlenül a sorozat részei szinte „etetik” magukat, és néha úgy van vele az ember, hogy na jó, még egy részt megnézek, aztán hipp-hopp már el is szaladt kettő-három óra. Ez nekem azt jelenti, hogy ki tud kapcsolni, el tud varázsolni, tud olyan pluszt adni, ami kizökkent ebből a szomorú világból. Csak ajánlani tudom mindenki számára, és szerintem egy családi kis mozinak is megfelel, amit nem érdemes kihagyni, mert a kisgyermekek is szeretni fogják. Üdv, Yos