Videók

Amikor az építész Stephen Booker elveszíti az állását és nem talál másikat, pénz hiányában rövidesen London legnagyobb bankja páncéltermének kirablásában lesz érdekelt.

(rbernadett)

Martin Sheen
Albert Finney
Martin Sheen

2018.04.12 Berto49

Az akciófilmek örökzöld alfajtája a bankrablást elmesélő mozik sokasága. Hazudnék, ha azt írnám, hogy nem láttam jobb ilyen témájú filmet, de egyszer meg lehetett nézni. Hátránya a nagyon hosszú és felesleges tűnő felvezetés, amelyet a seperc alatt befejezett(?) vég követett.

2016.10.20 lollipopp

Az egyik legnagyobb gyengéje a filmnek, hogy nagyon lassan bontakozik ki a történet, ami nagy kár, hiszen pont egy nagyon pörgős és könnyed akciófilmnek kellene lennie. Sajnos hiába Albert Finney, akit máskülönben nagyon szeretek, nem lett egy egynél többször megnézhető film.

2015.04.22 fester

Amennyire nagyon szeretem az ilyen filmeket, amikor egy nagyon ötletes bankrablás a téma, annyira csalódott vagyok. Túlságosan lélektani, szerintem, mintha az alkotók kreativitás híján túl sok rizsával próbálták volna kitölteni a játékidőt.

A filmnek két magyar címe is van: 1. A stikli. 2. Kasszasiker.Szerző: Berto49

A filmet 8 évvel az alapjául szolgáló könyv megjelenése után mutatták be. Szerző: rbernadett

A film kritikai szempontból és financiálisan is megbukott. Szerző: rbernadett

Julie Christie visszautasította Dinah Booker szerepét, amit végül Susannah York kapott. Szerző: rbernadett

a rendező, John Quested utolsó mozifilmje. Szerző: rbernadett