Életem Cukkiniként

Ma vie de Courgette

2019.08.01 Ms. Akárki

Eléggé lehangoló és sokszor sötét jellemeket bemutató mese. Rendkívül érdekes ahogy gyurma jellegű mozgatott mese a formátum. Különleges látványvilága van. Inkább felnőtteknek szóló mese.

2018.06.02 BoBamburg

Nagyon bírom a stop-motion technikával készült filmeket, így nagyon vártam már ezt is. Főleg hogy európai cucc, azok általában vagy nagyon jók vagy nagyon rosszak. De ez egyértelműen az előbbi. Meglepően sötét és kemény film, csodálatos látványvilággal és fekete humorral. 1 órányi masszív tökéletesség.

2017.01.27 stif

Nekem tetszett, de ez egyáltalán nem gyerekeknek szól! egy nagyon kemény, realisztikus történet, ami várhatóan elgondolkoztatja és a többségnek könny szökik majd a szemébe. Sok esetben el sem gondolkozunk, hogy milyen szörnyű sorsok is vannak kötülö... Több

2016.11.19 Attila

varázslatos gyerekfilm, ami közben hihető, és megnevetteti a felnőttet is

2016.12.01 Face

Iszonytosan cukik a karakterek is és a történet is! Biztosan azért cukkini, mert borzasztóan cuki :) Érezhetően nem amerikai animáció, szeretem az ilyet. Rendkívül kreatívak voltak az alkotók!

2016.12.03 necum

Kedves kis történet, ami elsősorban a fiatalabb generációt célozza meg, de az örök fiatal felnőtteknek is önfeledt szórakozást nyújthat. Én szívesen ajánlom mindenkinek, nekem tetszett!