Öngyilkosok szobája (2011)

Sala samobójców

pi   2019. 11. 15.

Ez nem csak simán egy jó film, hanem egy betyárjó film! Habár nagyon kevés pénzből készült, mégis nagyon feelingesre sikerült. A színészek világszínvonalon játszanak, a rendezés pedig különösn ötletes, ugyanakkor tekintettel van a téma érzékenységére is.

Deku   2017. 10. 25.

Eléggé kidolgozott film lett és ez nagyon látszik is a filmben. Nagyon tetszett. Jó része eléggé megindító és ezzel egyetemben is nagyon szórakoztató alkotás lett. Nagyon szeretem, hogy a karaktereket nagy odafigyeléssel alakították.

Elkoo   2016. 08. 21.

Dominiknek igazából mindene megvan a tehetős szülők jóvoltából,csak a legfontosabb nincs- a Szeretet. Ehez párosul még Sylwia nyomora,amivel tovább nehezíti a srác életét és egyre jobban elmélyül a képzelt illetve virtuális világban. Nézhető film.

hedva   2015. 07. 24.

Ez az egyik legjobb lengyel film, amit valaha láttam. Jakub Gierszał és Agata Kulesza alakítása igazán emlékezetessé teszi a filmet. Az animációk alkalmazása csak még ötletesebbé és szabadabbá teszi a filmet. Hatalmas mélységekbe irányít minket a film. Mindenkinek szívesen ajánlom!

WaldyxMan   2016. 05. 01.

Nagyon komoly film, kár hogy nálunk szinte alig ismerik az emberek. A film fontos üzenetet hordoz: mi mindenen megy keresztül egy tinédzser fiatal. Mik azok, amiket egyedül kell feldolgoznia. Hogyan áll neki az élmények feldolgozásának egy tizenéves.

luksa10   2016. 06. 03.

Összességében egy jó film, ami feölött nem lehet egykönnyen elsiklani. Nekem csak egyetlen dolog röntötta az összképet, az pedig a virtuális világ ábrázolása volt. Ezen a ponton egy kicsit elavultnak, képi világában abszurdnak és ötlettelennek tűnt nekem. Ettől még az összkép nem rossz.

Bár ezt a második filmre is megtartotta, az az érzésem, ő is úgy látja, az irdatlan problémahalmaz, amit a közösségi média jelent és gerjeszt, rég túlnőtt azon, hogy néhány kamasz online szerepjátékokba menekülve szenved kisebb-nagyobb személyiségtorzulásokat: Zuckerberg kéretlen, névtelen (troll)hadseregei társadalmi együttélésünk alapjait rombolják minden nap. több»