NA

Mrs. Hyde (2017)

Madame Hyde

alexxx   2018. 03. 16.

Érdekes újragondolása a koncepciónak és teljesen más megvilágításba helyezi a már jól ismert karakter jellemét. Az intelligens szellem valahogy sosem találja a helyét a társadalomban, szenved és elidegenül embertársaitól. Szerintem a film ezt kiválóan jelenítette meg, és az élményhez csakis hozzátesz a fantasztikus alakítás is.

pepmed   2018. 03. 15.

Kissé katyvasz lett ez a film, pedig Isabelle Huppert miatt nálam mindenképp a kötelezők között szerepelt. Szerintem a rendező sem tudta eldönteni, pontosan milyen filmet szeretne, vagy milyen műfajt, ebből pedig egy gyenge lábakon álló, érdekes sztorit ígérő alkotás lett. Nem győzött meg, kár érte.

Romain Duris
José Garcia

Városi sci-fi, szarkazmussal teli társadalmi dráma, estleg szuperhős-paródia, netán egy gigantikus blöff? 40/100 több»

A locarnói filmfesztiválon Isabelle Huppert a legjobb színésznőnek járó díjat nyerte a filmben nyújtott alakításáért.