Mamma Mia!

Mamma Mia!

2015.03.26 kiskat

Régi film, de szerintem soha nem megy ki a divatból. Imádom a zenéket és az a gyönyörű Görög táj elképesztő. Vicces és aranyos, cuki kis történet és csak ajánlani tudom!

2015.03.02 00Alexa00

Aki szereti az Abba slágereket, annak kötelező darab. Szerintem remek kis musical-vígjáték, nagyszerű színészekkel.

2015.02.04 keepingboy69

Csak azoknak ajánlom, akik szeretik a muscial filmeket, vagy az ABBA-t, vagy mindkettőt, egyébként nagyot fogtok csalódni benne, amúgy meg szórakoztató kis film. :)

2015.01.29 Dotty90

Musicalnek ok. Mindenkit belezsúfoltak, aki csak számít, hogy jó legyen, de szerintem nem mindenki való ide. Csajos beszélgetések alá jó.

2015.01.27 S.Nikolett

Nagyon szeretem ezt a filmet, nagyon jól összehozták a dalokat a filmmel! Jó színészek vannak benne!

2015.03.30 dorahuse

Vicces és szórakoztató :D A dalok nagyon szuperül sikerültek. A színészek remekül játszanak benne. Könnyed és humoros. Mindenkinek ajánlom :D

2015.03.03 balogh.petr

Pierce Brosnan volt az egyetlen gyenge pontja a filmnek, mert ő annyira nem tud jól énekelni, de amúgy bájos film.

2015.02.15 FEZS

Egyik kedvenc filmem, mert szeretem a musicaleket. Az ABBA legjobb számait tartalmazó, izgalmas film.

2015.02.13 eni20121004

Egész jól sikerült ez az alkotás, a helyszín csodálatos a színészek alakítása meggyőző, jól énekelnek! Annak fog tetszeni aki szereti a musical-eket!

2015.02.08 domii93

Hiába a szereplői gárda, mégis valami nagyon hiányzott a filmből, nekem csalódás volt. Végig csak énekeltek, alig történt valami. Nem is néztem meg többet újra.

2015.03.05 Norr91

Ha már zene és humor van benne, akkor számomra nem lehet rossz. Nem is volt az, én nagyon jól szórakoztam rajta. Pont egy olyan nyár után néztem meg, amelyik nyáron éppen Görögországban nyaraltunk, ami egy nagy élmény volt, és a filmmel olyan volt, mintha újra élném a nyaralás hangulatát :)

2018.11.19 LadyN

Tudom, hogy a kritikusok nem fogadták jól ezt a filmet, de ez nem is nekik készült, hanem nekünk! Phyllida Lloyd remek munkát végzett, az egész film atmoszférája magával ragad. A szereposztás pedig magáért beszél. Meryl Streeppel amúgy sem lehet rossz filmet készíteni.

2017.05.13 erika23veres

Ez egy rózsaszín lagymatag. Ebből a filmből sokkal, de sokkal többet is ki lehetett volna hozni. A férfi szereplők színészi teljesítménye különösen nem tetszett.

2016.04.03 OrSi

Kikapcsolódásnak nagyon jó, filmnek már sokkal kevésbé. Phyllida Lloyd a parádés szereposztással próbálja mindenki élevetessé tenni a Mama Miát, ami az pedig valóban sokat nyomhat a latba, ha kedvenc színészeinket láthatjuk kedvenc dalainkat énekelni, nekem mégis hiányérzetem volt.