Mamma Mia!

Mamma Mia!

2018.08.28 Lonka

Imádom ezt a filmet. Nem vagyok nagy ABBA rajongó, de valahogy a zenék annyira jók benne, hogy napokig dudolássza az ember.

2019.04.21 petraszab

Önmagában sose hallgatnék Abba számokat, de a film megnézése után még napokig dúdolászom őket. Ad egy vázat a filmnek az Abba vonal, helyes romantikus film.

2017.08.05 felicity

Ezt a filmet egyszerűen imádom. Kiskoromban ötvenezerszer megnéztem és mindig mondogattam : újra, újra.

2018.03.19 hackerjulcsi

Sok nő szereti, kedvence, amit megértek. Van egyfajta nagyon vonzó bája és klasszikussága ennek a filmnek, ami miatt nagy sikere volt szerintem. A betétdalok jobban, mint maga a film.

2023.08.04 Gamehun638

Biztosan sokan vannak, akiknek tetszett. De engem nem tudott lekötni... Vannak sokkalta jobb filmek ebben a témában.

2016.04.04 Annuska

Először ódzkodtam a filmtől, de be kell ismerni, hogy a zenék fantasztikusak és miután megnézi az ember még napokig Abba dalokat dúdolgat. Általában a zenés filmek kicsit erőltetettek és csak kényszeresen vannak a dalok beleépítve a filmbe, itt ezt nem éreztem.

2016.02.14 doroffee

Nem értem miért hype-olják ennyire a filmet. Sztárparádé ide, ABBA-dalok oda, ez egy butuska, faék egyszerűségű történet. Annyira még nem is vicces, mert tipikus vígjátéki panelekkel operál, egy idő után már fárasztó is. Tipikus egy színes lufi jellégű film: kívül színes, belül semmi.

2021.09.16 Filmimado

Fantasztikus!

Nem igazán szeretem a romantikus filmeket, de ez most kivételesen tetszett. Az ABBA népszerű zeneszámainak feldolgozásaival aláfestett jelenetek teszik főleg olyan fantasztikussá. A színészek alakítása is nagyon jó, látszik, hogy élvezik a szerepet.

2020.10.11 HannaK

Korábban nem voltam nagy ABBA rajongó, de meg kell hagyni, hogy nagyon jó számaik vannak. Napokig dallamtapadást okoz a film és a történet is jó.

2018.04.25 Murphyyy

Ha egy hangulatos, laza, könnyed, éneklős, szerelmes filmre vágyunk, akkor jó választás. Ja, és ha szeretjük a musicaleket. Én egy fárasztó nap után néztem, direkt valami ilyesmit kerestünk, arra tökéletes volt. Nagyon élveztem, nagyon jók a színésze... Több

2021.11.16 Péter Fazekas

Nagyszerű film, és az ABBA zenekart meg imádom.

2016.10.01 Evcsi95

Ez a film minden ízében tökéletes. Nagyon jól magába olvasztotta a legismertebb Abba számokat. Mindennek meg volt a maga helye, ideje, kontextusa. Talán ebben a filmben hallhattuk először Meryl Streep-et énekelni.

2017.12.30 authorgirlll

Imádom a dalokat és a színészek is zseniálisak. Néha már zavart a kommunikáció hiánya és a melankolikus dalok tömege. A szerelmi szál nagyon szépen sikeredett és imádom a Voulez-vous-t

2017.08.27 Plisetsky

Kissé gyorsan halad a történet, emellett a karakterek sokszor túljátszották magukat, viszont az egésznek ilyen volt a stílusa. Emellett eléggé Görögországos volt, ezért is volt szörnyen hangulatos. A zenéket ebben hallani sokkal jobb volt és szörnyen... Több