Mamma Mia! Sose hagyjuk abba

Mamma Mia 2

2019.04.23 FGyula

Peddig abbahagyhatnátok

Nem sokat gondolkodtak a forgatókönyvírók. Dettó az előző rész, csak az egész hangulatát leülteti az előző részben megkedvelt karakterek halálával.

2018.07.11 kasztni

Szerintem nagyon-nagyon fergeteges film, bár nekem már az előző rész is tetszett, így tudtam, hogy ez is szuper lesz. Remek dalok csendülnek fel, jó színészek előadásában. Imádtam!

2018.09.05 Attish79

Sajnos nem hozza az első rész szintjét, de jó kis kikapcsolódás azoknak, akik szeretik az ABBA slágereit. Fura érzés ilyet bevallani, de én közéjük tartozom. A dalok utálóinak nagyon nem ajánlott a film, sztorija nagyon egyszerű, színészi játék félgő... Több

2019.03.27 süti1999

Tökéletes folytatása az első résznek. Bár nekem kicsit hiányzott belőle Meryl Streep végig. De tetszett, jól sikerült a film.

2018.07.25 Nixi

Hát igen,a Mamma Mia! Az elsőért oda vagyok, a dalok, a szereplők, a helyszínek, a színészek...minden klappol és pont az én ízlésvilágomnak való! Zenés filmhez képest nem csöpögős, romantika pedig van benne bőven! A 2.film...Hát nem annyira jött be n... Több

2018.07.23 antalregina84

Az elsőt nehéz felülmúlni, de egy könnyű nyáresti kis filmnek tökéletes volt. Andy Harcias és Cherry is nagyon jót tett a filmnek, és Lilly Colins igazán jó és üde választás volt a fiatal Donna szerepére.

2019.07.13 tomrocky

Megkönnyebbülés volt valahol, hogy tudta hozni az első rész színvonalát, az is jól eső érzés volt, hogy szemmel láthatóan a színészek is nagyon élvezték a forgatást, tök laza az egész. Szerintem az egész családdal meg lehet nézni, igazán habkönnyű kikapcsolódás.

2018.07.26 Vaszary Zoltán

A családdal néztük meg a Mamma Mia 2 még a 11 éves fiam is jól szórakozott rajta, jó hangulatú film, ami pontosan azt adta amit vártunk tőle, egy apróság nem tetszett az "Cher" én kihagytam volna a filmből. De ez csak az én véleményem. ;-)

2018.07.19 meszarospetra

Fantasztikus volt a maga műfajában. Tipikusan többször nézős film és valószínűleg elmegyek még egyszer a moziba. Kihagyhatatlan!

2018.07.25 Nemzetes

Nekem az első rész jobban tetszett, szerintem tele volt jó ötletekkel, amiket sikeresen valósítottak meg a készítők. Kicsit szkeptikusan indultam a moziba, mint minden alkalommal, amikor bármelyik film második/harmadik/ikszedik részt kap, de kellemesen csalódtam. Csak ajánlani tudom!