Mamma Mia! Sose hagyjuk abba

Mamma Mia 2

MovieAddict
2018/07/18

Összeségében azonban úgy gondolom, hogy a Mamma Mia! Sose hagyjuk abba tudta hozni az első rész szintjét, apróbb csetlés botlással, de egy könnyed péntek esti filmként nem fog csalódást okozni, talán még táncra is perdíthet minket és előkereshetjük a rég elfelejtettnek hitt slágereket. De hogy ez is klasszikus lesz-e, az már a jövő zenéje. Több

Vox.hu
2018/07/20

Abrakadabba, avagy igazi meglepetés lett a Mamma Mia! folytatása, amelyet körbeleng a zene hamisítatlan varázsa. Több

Néztem Egy Filmet
2018/07/26

Semmiről nem szól a Mamma Mia 2
Az egész film csak úgy teng leng, lebeg a semmiben…
Az egyetlen dolog, ami történik benne, hogy full random emberek érkeznek a szigetre indokolatlanul vidáman… Illetve, hogy a múltban Donna találkozik 3 sráccal. - De Donna ráadásul a jelenben már halott így végképp nem tud semmilyen tényleges hatása lenni a jelenre ezeknek a múltbeli történeteknek… - Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2018/07/28

Énekelj!
"A „Mamma Mia!”, egy olyan film lett, amiről még most is kislányos mosollyal és izgalommal írok. Olyan hangulatot tudott teremteni, hogy az ember miután megnézi legszívesebben mindent eldobna a kezéből és indulna egy görög szigetre Dancing Queen-t énekelni és hajnalig táncolni." Több

Artsomnia
2018/07/31

A musical műfajának eleget téve, főként a zenére helyezték a hangsúlyt a készítők. Meghallgathatjuk a régi nagy ABBA slágereket, mellette pedig betekintést nyerhetünk az első részben megismert szereplők fiatalkori életútjába. Így a manapság reneszánszát élő vissza a kezdetekhez elvet követi ez a film is. Múlt keveredik jelennel, majd végül megérkezik a mába. Több

Smoking Barrels
2018/09/21

Mindenképpen ajánlom megnézésre ezt a jó kis könnyed, szórakozást nyújtó történetet. Humoros, ugyanakkor mégis képes üzenetet közvetíteni a néző felé álmokról, családról, barátokról és a nagybetűs szerelemről. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!