Marley meg én

Marley & Me

2015.02.12 kurrek

Lehet, hogy szomorú, de szerintem az egyik legösszetettebb és legszerethetőbb film, amit valaha elkészítettek. Mindenképpen maximum pontot kap nálam a történet.

2015.02.13 Mirci

Ez egy nagyon aranyos történet, ami igazán szívmelengető tud lenni, és ha az embernek kis felüdülésre van szüksége, vagy el akar szakadni a mindennapok csúnyaságaitól, akkor érdemes berakni. Van benne minden, szerelem, család, és persze kutya, ami ná... Több

2015.04.03 Hanna_09

Jennifer Aniston ebben a filmben is jól alakít (mint az összes többiben) A film nagyon szeretnivaló, de azért kiírhatták volna hogy a végén mire számítson egy kutyabarát aki beül ezt megnézni. Emlékszem többen is elpityeredtek a végén. Egyszerű a történet, jók a szereplők. A család-háziállat kombó jó benne.

2015.02.09 Bettina0424

Aranyos film, megható történet arról, hogy a Kutya az ember legjobb barátja! Mennyire is tudunk ragaszkodni a szeretett háziállatunkhoz, és ő mennyire tud ragaszkodni gazdáihoz. :)

2015.02.09 strauboli

Nagyon helyes film arról, a kutya milyen fontos lehet egy ember életében. Aranyos, megható, kedves mozi, ami még szórakoztat is.