Semmit a szemnek (1992)

Memoirs of an Invisible Man

Semmit a szemnek

Domino   2016. 03. 19.

SZikrázóan jó vígjáték, Chevy és Deryl közt fantasztikusan működik a kémia. Kedvenceim egyike.

alexxx   2015. 03. 12.

Chevy Chase abszolút nem illik ide, amúgy tök átlagos vígjáték.

uniterra Nézhetetlen  2019. 12. 31.
Ez meg mi?

A rotten tomato 23-ra ertekelte, en meg ennyit se adok. Azt buntetnem aki megirta, aki penzt adott ra. A tobbi megcsinalta mert fizettek erte. Nadpalcaval kene a segget elverni aki ilyet finansziroz. Persze hogy nem tudtam veginezni meg a feleig sem, hanyadek nulla volt.

Sam Neill
Daryl Hannah
Sam Neill
Daryl Hannah

Volt egy speciális eszköz, amit Chevy Chase-nek viselnie kellett, mégpedig egy kék, szemgolyó nagyságú kontaktlencse, ami ahhoz kellett, hogy áttetszőnek tűnjön a szeme, amikor a test színű arcmaszkot viseli. Ahhoz, hogy viselhesse ezeket a kontaktlencséket, a szemeit először le kellett zsibbasztani nyugtatóval. A lencsén amúgy miniatűr, tűhegynyi lyukak voltak és Chase azon keresztül látott, éppen ezért 15 perc után megfájdult a feje tőle.