Semmit a szemnek (1992)

Memoirs of an Invisible Man

Semmit a szemnek

uniterra Nézhetetlen  2019. 12. 31.

Ez meg mi?

A rotten tomato 23-ra ertekelte, en meg ennyit se adok. Azt buntetnem aki megirta, aki penzt adott ra. A tobbi megcsinalta mert fizettek erte. Nadpalcaval kene a segget elverni aki ilyet finansziroz. Persze hogy nem tudtam veginezni meg a feleig sem, hanyadek nulla volt.

Domino   2016. 03. 19.

SZikrázóan jó vígjáték, Chevy és Deryl közt fantasztikusan működik a kémia. Kedvenceim egyike.

alexxx   2015. 03. 12.

Chevy Chase abszolút nem illik ide, amúgy tök átlagos vígjáték.

Sam Neill
Daryl Hannah
Sam Neill
Daryl Hannah

Volt egy speciális eszköz, amit Chevy Chase-nek viselnie kellett, mégpedig egy kék, szemgolyó nagyságú kontaktlencse, ami ahhoz kellett, hogy áttetszőnek tűnjön a szeme, amikor a test színű arcmaszkot viseli. Ahhoz, hogy viselhesse ezeket a kontaktlencséket, a szemeit először le kellett zsibbasztani nyugtatóval. A lencsén amúgy miniatűr, tűhegynyi lyukak voltak és Chase azon keresztül látott, éppen ezért 15 perc után megfájdult a feje tőle.