Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Message from the King (2016)

Message from the King

MMcFly2015   2017. 11. 08.

Alapvetően semmi bajom nem volt a filmmel, csak már annyi hasonló filmet láthattunk ami hozza ezt a színvonalat, vagy erősen túlszárnyalja, hogy a Message from The King a megtekintés után nem tud maradandó élményt okozni. A film kezdetben lekötött, egy bosszú sztorinak indul, ami egyre mélyebbre ás az alvilági rossz arcú emberekhez, viszont a játékidő ezt elnyújtja, és nem tudja a figyelmet annyira megragadni, mint ahogy egy ilyen stílusú filmnél kellene. Néhol elvesztettem a fonalat, vagy szimplán már nem kötött le a végeredmény, amihez a film 105 perce vezetett. Krimiként lapos, és nem elég fordulatos. Egy kicsit több a középszerű kriminél, én a hibái ellenére nem bántam meg, hogy megnéztem. Chadwick Bosemannal pedig még csak most ismerkedek, sanszos, hogy sokszor láthjatjuk még vásznon, a Fekete párduc és a Marvel univerzum miatt.

Luke Evans
Teresa Palmer
Teresa Palmer
Chadwick Boseman

A film összbevétele 315 132 dollár volt (imdb.com).

A film forgatása Glendale-ben, Kaliforniában zajlott.

A film világpremierje 2016. szeptember 8-án volt a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon.