
Vélemények (2)
Életem legrosszabb filmje. Ennél meg a Rákember a Marsról is jobb volt! Végighisztizték, -kiabálták, -veszekedték. Senki nem azt csinálta, amit kéne... Ez a film egy idegesítő, nagy rakás sz*r.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Változatosan mozgott a mozi a nézhetetlen hulladék és a harmadosztályú tévéfilm kategóriák közt. A legjobb színészek a robotok voltak. A forgatókönyv lerágott csont. Szuper harci robotok, amiket becsszó kézben tartunk, de aztamindenit, hát nem elszab... Több