Gyilkos sorok (1984)

Murder, She Wrote

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Én egy ilyen retrós sorozatnak mondanám, de műfajában nagyon kedvelem, és ANGELA LANSBURY igazán jól alakítja szerepét.

rbernadett   2015. 11. 15.

Az egyik legkedvesebb sorozatom, aminek minden részét láttam legalább kétszer, de szerintem keveset mondtam. Angela Lansburyt amúgy is nagyon szeretem és a lehető legjobb döntés volt ezt a szerepet az ő kegyeire bízni. Persze egy kicsit túlzás, hogy a kedves idős írónő még nem kattant be tőle, hogy hullanak körülötte az emberek, mint a legyek, de ez már legyen az ő dolga. Mi így szeretjük.

adamkatka   2016. 09. 18.

Nem lenne igazságos összehasonlítani a mai krimi sorozatokkal. Tetszett a maga nemében, néha kicsit kiszámítható,e minden része mutat valami ugat amiért érdemes megnézni.

Gergely Varju   2016. 04. 04.

Ezer jobb krimi van nála, és míg a legtöbb régi klasszikus legalább valamennyire hiteles tud lenni, ez nem az. Van ezer és egy jobb sorozat, az ember ideje véges. Erre nem éri meg túl sok időt pazarolni.