Murderville

Murderville

2022.02.27 Deadly-Assassin

Az egyik legviccesebb sorozat az évben!

Arnett elviszi a hátán az egész történetet, a vendégszereplők Anne Murphy kivételével viccesek. Murphy epizódja nagyon-nagyon gyenge lett, mintha részt sem szeretett volna venni ebben a sorozatban, miatta a sorozat hullámzónak tűnhet, de Sharon Stone kárpótol minket ezért az epizódért cserébe. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az angol típusú, improvizációs sorozatokat (ha nincs is nagy választék), és egy délután alatt lepörgethető.

2022.02.12 himi85

Improvizációs krimivígjáték sztárokkal fűszerezve

Ilyet sem láttam még... Will Arnett zseniálisan hozza Terry Seattle vezető nyomozó karakterét, minden megmozdulása arany. Részenként más társat osztanak be mellé, különböző sztárok alakítják saját magukat, akik forgatókönyv nélkül kell hogy reagáljanak óriási baromságokra és természetesen a folyamatosan előbukkanó nyomokra. A poénok 80%-a nagyon üt, az első részben Conan O'Brien jeleneteit látva többször könnyesre röhögtem magam. Ezt a színvonalat csak az utolsó részben sikerült újra elérniük /Ken Jeong saját magán röhögve lubickol talán a legjobban a szokatlan feladatokban/, de a hullámzó színvonal ellenére mindegyik rész élvezhető. Mindenki más improvizációs képességekkel rendelkezik, máshogy reagál, amit izgalmas és érdekes szemlélni. Így Sharon Stone, Annie Murphy részei sem rosszak, csak kevésbé viccesek. A fél órás részek végén a sztároknak az eddigi tapasztalataik alapján meg kell tippelniük a gyilkos kilétét, mely koncepció egy kicsit interaktívvá is teszi a filmet, nézőkként mi is törhetjük a fejünket a poénok közben a rejtélyeken. Nagyon szórakoztató sorozat, mindenkinek ajánlom. Remélem, lesz folytatása. 7,5/10.

2022.02.19 stomachh

Létezik ilyen műfaj? Meglepetés volt számomra. Könnyed, a legjobb, amikor magukon röhögnek. Az újdonság varázsa miatt felfelé kerekítve 4 csillag.

2022.02.03 Havier85

Will Arnett és társai kiváló munkát végeznek mind a fő-, mind a mellékszálakkal. A sztárok improvizációi önmagukban is szórakoztatóak. A gyilkosság megoldása pedig a hab a tortán. Összességében egy egyedi formátum és elég szórakoztató.

2022.02.04 zosler

Arnett nagyszerű, de a sztárok jobb munkát is végezhettek volna. Nagyon vártam, hogy Conant csinálja, tudván, hogy hatalmas improvizációs háttérrel és 30 évnyi komédiázással rendelkezik, de egy kicsit unalmas volt, a többiek pedig többnyire rosszabba... Több