
Vélemények (4)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Kedvenc színészem, WDH miatt néztem meg. Leginkább a hatalomvágyról és az igaz barátságról szól a történet egy csipetnyi romantikával fűszerezve. Amúgy tetszett, mert szeretem a kosztümös történeteket, de amiért csak 4 csillagot kapott, és ami nem te... Több
Aki még nem látta, annak érdemes megnéznie. Ha jól emlékszem, a Six Flying Dragons is ebben a korban játszódik. Az kicsit más szemszögből mutatja be a történéseket, de az is nagyon jó. Mind ennek, mind az előbb említettnek nagyon jó zenéje van.
Intrika, manipuláció, politika, hatalmi harcok, gyűlölet, barátság, szembefordulás, szerelem, önfeláldozás, gyilkosság, veszteségek és mindenek felett a bosszú - mind egy sorozatba sűrítve. A legtöbb színész játéka annyira jó, hogy képtelen az ember... Több