Aranykapu

Bizsu82   2019. 01. 17.

Érzelmileg megfogó, magával ragadó film. Nagyon jó, találó témaválasztás. Kategóriájában átlaghoz képest jobb film. Színvonalas. Profi a rendezés és hiteles a színészi alakítás.

olgaasFug   2017. 03. 28.

Egy biztos, hogy nem egy könnyű falat, viszont nem vagyok róla meggyőződve, hogy ez mindenkinek tetszeni fog, vagy úgy érzi majd, megérte a fáradtságot, hogy megnézze. Azoknak tudnám ajánlani, akik egy kis aktív kikapcsolódásra vágynak, hogy egy kicsit elgondolkozhassanak néhány dolgon. Erre jó ez a film.

Roman   2016. 08. 05.

A történet nagyon lassan csorog le, szerintem egy kicsit több türelem is kell hozzá, mint amennyire számítana alapból az ember, de ettől független a történet gyönyörű, az alakítások egy kicsit kimértek, de engem alapból lenyűgözött a film, mind látványban, mint a sztoriban.

Filippo Pucillo