Open 24 Hours

Miután sorozatgyilkos barátját felgyújtja, a fiatal, paranoid és hallucinációktól szenvedő lány egy non-stop benzinkúton vállal munkát.

(Varga_Júlia)

Forgatókönyvíró: Padraig Reynolds
Premier: 2018

2024.04.20 Interfectorem Sabnock

Elnézést, meddig vannak nyitva?

Már megint egy olyan film, ami nem teljesíti azt a feladatot, amire kigondolták! Padraig Reynolds persze nem mondhatja, hogy kapott anyagból dolgozik, hiszen a forgatókönyvet is ő vetette papírra! A film hosszával is bajom van, valahogy annyira leül,... Teljes kritika

2024.02.24 Eastern79

Átlagos slasher

Bár az alapsztoriból sok mindent ki lehetett volna hozni, a rendező végül túlbonyolította az egészet. Egészen jó volt addig, amíg nem tudtuk, mi hallucináció és mi nem, és szerintem ütősebb lett volna, ha kiderül, hogy a lány valamelyik személyisége a gyilkos, de legalábbis megálltam volna ott, hogy az egyik áldozat anyja akart bosszút állni. Ezzel a befejezéssel azonban már túl sok felesleges és kiszámítható „csavart” pakolt bele. A kevesebb több lett volna.

2020.08.18 Cs. Balázs

Erősen közepes film, egyszer megnézhető, de semmi különlegeset nem nyújtott.

A forgatás Kanada és Szerbia területén történt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film nyelvezete az angol.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film forgalmazó cége a 4Digital Media és a Signature Entertainment volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film gyártó cége a Seahorse Filmhouse és a Zee Studios International volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A Rotten Tomatoes oldalán 45%-on áll a film értékelése.Szerző: Interfectorem Sabnock