Advertisement

A gyermek
Kati Outinen
Kati Outinen

Di Canio   2020. 05. 23.

Vontatott történet, sok izgalom nincs benne, a végén se nagyon. Jobban is megcsinálhatták volna, de egyszer meg lehet nézni.

Greeta   2020. 02. 28.

Az én drága kisfiam

Helyenként spoileres Az előzetes egy izgalmas és misztikus filmet ígért a nézőknek. Hogy a The Hole in the Groundból miként lett A gyermek, azt a magyar címadók társaságától kellene megkérdezni. A történet viszonylag hamar beindul. Megismerhetjük a főszereplőket, anyát és gyermekét, akik a várost hátrahagyva vidéken egy elhagyatott házba költöznek. Kevés derül ki arról, hogy miért is költöztek. Egy kisebb utalás van rá, hogy az édesapával megromlott a viszony, de erről vajmi keveset tudunk meg. Az anya homlokán ékeskedő sérülés csak utalás rá, hogy talán bántalmazta őt. Anya és fia közt nagyon jó a viszony, mindent megbeszélnek egymással. A közeli erdőben egy hatalmas, földbe vájt mélyedés... több»

indingo   2020. 02. 22.

Egyszer nézős darab. Különösebb rettegést nem váltott ki belőlem. A hangulat kezdetben megvolt, de hamar ellaposodott a történet.

Lonka   2020. 03. 04.

Nem túl eseménydús film. A végén kicsit lendületesebb, de sok az üresjárat.

Caravaggio1978   2019. 09. 13.

Alapsztori jó,kivitelezés alapfokon

Egész jó lett volna az egész ha a megvalósítás kicsit fantáziadúsabb lett volna,így az egész film mondhatni nem nagyon szól semmiről.Egyszer meg lehet nézni ,de abszolút nem hagy semmilyen emléket az emberben.....

A gyermek nem okoz horrorforradalmat, és csupán a második felére indul be igazán, de végül egy egész hangulatos kis rettenetmenet lesz belőle, amelynek paráztató- és elgondolkodtató faktora kellemes elegynek bizonyul. több»

A Gyermek egy hidegrázós utazás egy egyedülálló anyuka elméjében, ami ugyan nem kiemelkedő, de kisebb-nagyobb hibái ellenére mégis érdekfeszítő. Ezért, ha valaki már unja a gyártósoron érkező horrorfilmeket az mindenképpen próbálja be, igazi felüdülés. több»

Összességében a közelmúlt felhozatalából (Kedvencek temetője, A gyászoló asszony átka) kiviláglik, még ha nem is váltja meg a világot. Annak, aki nyomasztó élményre vágyik, nem fog csalódást okozni. több»

A film összbevétele 21 072 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 4 046 740 forintot termelt.

James Quinn Markey első egészestés filmszerepe. A mindössze hat éves színészt korában a Vikingek című sorozatban is láthatták a nézők.

A film az Egyesült Államokban elsőként a DirecTV nevű streaming szolgáltató kínálatában debütált január 31-én. Az országos mozis premierre csak ezt követően, márciusban került sor.

A gyermek a rendező, Lee Cronin első egészestés filmje.