Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A válságstáb

(Our Brand Is Crisis)

rbernadett  2016. 03. 07.

Nem annyira sikerült rájönnöm, hogy mit szeretne mondani a film, aminek egyszerű oka van, gyakorlatilag senkivel nem tudtam azonosulni. Pedig a téma nagyon aktuális, Amerikában meg pláne, ennek ellenére sem. Értem én, hogy Sandra Bullock szerette volna hozni a filmet, de sajnos nem sikerült neki. Erőltetett, kevés a magyarázat, rossz a tálalás, nem ajánlom.

tamas84  2015. 11. 17.

Billy Bob és Bullock kettőse szerintem nagyon jól működik, de ez sem menti meg a filmet az unalomtól és a logikátlanságtól. Egyet értek az előttem szólókkal, de én megadom neki az átlagos jelzőt.

tomtom  2015. 10. 21.

Lett volna potenciál ebben a dramedyben, de sem a sztori, sem az alakítások nem lettek emlékezetesek. Akkor már nézzétek meg a dokumentumfilmet, amit az érdekességek között is említenek itt a mafabon.

Sziszi  2016. 07. 17.

Kíváncsi voltam erre a filmre, bár nem sok jót hallottam róla előzetesen. Hát, most már értem, miért... A bugyuta, logikátlan történetvezetés teljesen lerombolja a filmélményt.

Joaquim de Almeida
Ann Dowd
Ann Dowd
Joaquim de Almeida
Filmtekercs: Demokrácia helyett hipokrácia
Önkritika, de legalábbis szarkazmus nélkül nem lehet filmet készíteni az amerikai politikai tanácsadás exportjáról. Ezért lett filmművészetileg sekélyes, politikailag pedig felháborító a George Clooney bábáskodásával és Sandra Bullock főszereplésével készült A válságstáb. 4/10