Apánk

Our Father

2022.07.24 Interfectorem Sabnock

legújabb vélemény a nap véleménye

Vérlázító, vérfertőző és hihetetlen.

Nagyon kedvelem a dokumentum filmeket, amelyek egy olyan témát dolgoznak fel, amik hihetetlenek, vérlázítóak, vagy éppen félelmetesek, netalán csak egyszerűen tanulságosak! Történetünk egy ilyen esetet mutat be..... Az Apánk egy nagyon sokáig példa n... Teljes kritika

2022.06.17 Tóth István

Ilyen van???

Ez valami elképesztő és hihetetlen! Ritka jó dokumentumfilm, ami tökéletesen vezeti fel a dolgokat és a legvégén csak fogom a fejem, hogy miért? Soha nem gondoltam volna ilyen volt, de szerintem nagyon jó kis felvilágositó doksi!

2022.05.11 SunnyM

Ki tudja, hány gyermeke van még odakint? Ez egy dermesztő felismerés --- és egy igazán szívszorító történet.

2022.05.27 MP170506

Szörnyű, hogy ilyen megtörténhetett. Megrázó történt, ezt feldolgozni az áldozatoknak iszonyú lehet. A film megvalósítása hagy maga után kivetnivalót, de a történet elvonja róla a figyelmet.

2022.05.22 Fikatours_blogger

Ellenhatás

Ebben az alkotásban annyi az ellentmondás, és a féligazság, hogy a néző nem kapja meg azt, amire kíváncsi. A főszereplő áldozat vérszomjas bosszúhadjárata kontraproduktív, elvesz a drámai hatásból. Engem már jobban idegesített a csaj, mint a bűnös orvos, aki nyilvánvalóan mentálisan sérült, de ezt már akkor is tudtam, amikor leültem megnézni a dokumentumfilmet.

2022.05.08 Keiichi Tsuchiya

A történet önmagában is nagyon lebilincselő és dühítő, de bárcsak ne csinálták volna ezeket a túlzó és agyonstilizált újrajátszásokat.