Dívák (2021)

Divas

G.Noir   2022. 01. 03.

Kíváncsi voltam rá, és messze túlszárnyalta az elvárásaimat! Hihetetlenül őszinte, vicces, megrázó és megható. A témája hiánypótló, a kivitelezés pedig zseniális. Minden szereplőnek a legjobbakat kívánom!

Péter Fazekas   2021. 11. 28.

Elég jó film.

grigoriy1rem   2021. 11. 12.

Mondjon akárki, akármit ez a film az év egyik legnagyobb dobása. Hihetetlenül ütős és formabontó. Egen teljesen a padlóra küldött.

matrosh1980   2021. 11. 11.

Érdekes témákat feldolgozó film, tetszett a stílusa és a módszer, ahogyan leforgatták. Nem mondanám, hogy eldobtam tőle az agyam, de élvezhető.

A Dívák hazai bemutatójára a VERZIÓ Nemzetközi Emberi Jogi Dokumentumfilm Fesztiválon került sor.

(csd)

A Dívák világpremierje a Szarajevói Filmfesztiválon volt.

Torzult önkép, veszteglő álmok, futó kalandok és instabilitás. A sok vitathatatlan pozitívum mellett ezek jellemzik a Z generációt, akik nem félnek kérdéseket feltenni ott, ahol korábban meggyőződések álltak. több»

Eljött az érettségi, ám kiderült, hogy bármennyire nagy jelentőséget tulajdonítunk neki, ez is csak egy epizód az életünkben. A Díváknak, mint oly sok mindenre, erre is hamar rá kell jönniük. De a film végére már egyáltalán nem féltjük őket a rájuk váró kihívásoktól. több»