Dívák

Dívák

Divas

Szani, Tina és Emese teljesen átlagos, a felnőttéválás küszöbén álló lányok, akiket első ránézésre csak olyan sekélyes dolgok foglalkoztatnak, mint a kozmetikumok és az öltözködés. A látszat azonban csalóka, ugyanis valamennyien arról álmodoznak, hogy az elmúlt évek fájó emlékeit… Több

Rendező: Máté Körösi
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2021.11.09.

2022.01.03 G.Noir

Kíváncsi voltam rá, és messze túlszárnyalta az elvárásaimat! Hihetetlenül őszinte, vicces, megrázó és megható. A témája hiánypótló, a kivitelezés pedig zseniális. Minden szereplőnek a legjobbakat kívánom!

2021.11.28 Péter Fazekas

Elég jó film.

2021.11.12 grigoriy1rem

Mondjon akárki, akármit ez a film az év egyik legnagyobb dobása. Hihetetlenül ütős és formabontó. Egen teljesen a padlóra küldött.

2021.11.11 matrosh1980

Érdekes témákat feldolgozó film, tetszett a stílusa és a módszer, ahogyan leforgatták. Nem mondanám, hogy eldobtam tőle az agyam, de élvezhető.

A Dívák hazai bemutatójára a VERZIÓ Nemzetközi Emberi Jogi Dokumentumfilm Fesztiválon került sor.Szerző: csd

A Dívák világpremierje a Szarajevói Filmfesztiválon volt.Szerző: hp

(2021. 11. 18.)
“Ti sokkal felnőttebbek vagytok nálam” – dokumentumfilm egy túl hamar felnövő generációról
Torzult önkép, veszteglő álmok, futó kalandok és instabilitás. A sok vitathatatlan pozitívum mellett ezek jellemzik a Z generációt, akik nem félnek kérdéseket feltenni ott, ahol korábban meggyőződések álltak. Több

(2021. 12. 16.)
Felnőni, ha lehet
Eljött az érettségi, ám kiderült, hogy bármennyire nagy jelentőséget tulajdonítunk neki, ez is csak egy epizód az életünkben. A Díváknak, mint oly sok mindenre, erre is hamar rá kell jönniük. De a film végére már egyáltalán nem féltjük őket a rájuk váró kihívásoktól. Több

(2022. 01. 20.)
Felnőni tanítanak a dívák
Magát az érettségit én el is felejtettem olykor, egyszerűen csak csodáltam őket minden hibájukkal együtt, és a film végén azt éreztem, hogy ezt még jó sokáig tudtam volna nézni. Csak remélni merem, hogy jó dolgok történnek velük, igazán megérdemlik. Talán csak ebbe tudnék első körben „belekötni”: nem kaptam eleget a lányokból, pedig érzem, hogy még... Több